....

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Skip Navigation Links.

0001C6EB.jpg Türkiye çapında pvc pencere sistemlerinde 2005 yılından bu güne kadar genç ve dinamik bir aile şirketi olan Fensterbau; Hadımköy'de 2.200 m2 kapalı alanda size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Teknoloji bazında yaygın olan tamamı Almanya'dan ithal bilgisayar destekli Elumatetec Makine Parkı destekli teknolojisini kullanmaktadır.

Pvc pencere sistemlerinin üretiminde Almanya, Belçika ,Fransa,Kosova ,Bosna ve daha bir çok bölge ihracat yapılan yerler arasında bulunmaktadır. FENSTERBAU Türkiye piyasasında da bir çok toplu konut projesine imza atmıştır. FENSTERBAU kendi ürün yelpazesinde yenilikçi gelişime açık, kalitesinden asla taviz vermeyen, sorunları akılcı yaklaşım ve detaylarla doğru zamanda örnek çözümler üretip uygulayan, markasının kalitesine , yenilikçi gücüne, sistem ve tasarım uzmanlığına güvenen bir kurum olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Avrupa'da benzersiz ürün çeşitliliğiyle Nisan 2011 yılından itibaren Kapı ve Pencere için çözümler üreten , yapı tekniği için de polimer bazlı çözümler yaratan lider bir firma REHAU'nun bayisi olduk.

Markamız müşteriye özel geliştirmeleri ve yaratıcı sistem programlarıyla eşsiz bir hizmet yelpazesi oluşturuyor. Hizmet yelpazemiz pencere sistemleri, kaldırmalı sürme kapı sistemleri, panjur sistemleri, kepenk sistemleri, kış bahçesi sistemleri ve cephe giydirme profil sistemlerini kapsar.

Sistemlerin onarımı ya da yeni inşa söz konusu olduğunda, Fensterbau Sistem Çözümlerinden fayda sağlayabilirsiniz. Birinci sınıf hizmetlerimizde sizlere proje planlamasından, projeyi gerçekleştirmeye kadar birçok yapı aşamasında destek oluyoruz.

Kurumsal dinamik ve profil konusunda uzmanlaşmış mimari kadrosuyla sürekli eğitim anlayışıyla donatılan uygulama ekiplerimiz ile hızla devam etmektedir.